BELEDİYEMİZ MEYDANA DEZENFEKTE KABİNİ KURDU

Alaca Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı’na dezenfekte kabini kurdu. Zorunlu olarak dışarıya çıkan ve çalışma hayatına devam eden vatandaşlar bu kabinde dezenfekte oluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, “DEZENFEKTEN CİHAZLARI” dağıtımını arttırarak yaygınlaştırıyoruz” dedi. Alaca Belediyesi olarak Korona virüsü ile ilgili dezenfekte çalışmalarına aralıksız hızlı bir şekilde devam edildiği konusunda konuşan Başkan Şaltu, “Bu anlamda Alaca Cumhuriyet Meydanına koymuş olduğumuz “DEZENFEKTEN KABİNİ” cihazımızı faaliyete geçirdik. “Dezenfekte Cihazı” dağıtımını da arttırarak yaygınlaştırıyoruz. Bu anlamda; 2 adet Belediye binamıza, 3 adet sağlık ocaklarımıza, 2 adet hastanemize, 1 adet itfaiyeye, 1 adet kaymakamlığa, 1 adet SGK’ya, 1 adet emniyet müdürlüğümüze, 1 adet adliyeye, 1 adet karadenizbirlik’e, 1 adet jandarmaya, 1 adet Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne ve Çorum’da; 4 adet SGK Müdürlüğü, 1 adet İŞKUR Müdürlüğü, 1 adet Ak Parti İl Başkanlığına da dezenfekten cihazlarımızın dağıtımını gerçekleştirdik.
Alaca Belediyesi olarak ilçemizde tüm kamu kurum, camiler, kuran kursları, parklar ve sosyal hayata endeksli her yerde tedbir amaçlı özel hazırlanmış solüsyon ile insan hayatına zarar vermeyen ilaçlama, dezenfekten çalışmalarımızı aralıksız hız kesmeden arttırarak devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sohbeti Başlat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?