ŞAMPİYON SAKARYA ORTAOKULU!

Alaca Belediyesi ve Belediyespor organizasyonuyla düzenlenen Merhum Süleyman Eryılmaz Okullar Arası Futbol Turnuvası sonuçlandı.

Finalde rakibi İmam Hatip Ortaokulu’nu 11-0 yenerek turnuvada şampiyonluk yarışını Sakarya Ortaokulu kazandı. Günhan Mahallesi’nde bulunan kapalı halısaha da gerçekleşen turnuvada Mehmet Akif Ortaokulu ile Alaca Ortaokulu 3. Oldu. Turnuvanın ikincisi ise İmam Hatip Ortaokulu oldu. Turnuvanın gol kralı Sakarya Ortaokulundan Arda Mazlum olurken, er centilmen oyuncu Mert Belgiç oldu. En teknik oyuncu Hasan Daşdan olurken, en centilmen takım ise Denizhan YBO oldu.

Turnuvada derece elde eden sporculara ödüllerini Kaymakam Kürşad Atak, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Arslan, Şerif Arslan, Sakarya Ortaokulu Müdürü Mustafa Arslan, Müdür Yardımcısı Numan Sözüdoğru, Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammed Yüksel ve Merhum Süleyman Eryılmaz’ın oğlu Rıdvan Eryılmaz verdi.
Kaymakam Kürşad Atak ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu başarılı bir turnuva geçiren tüm okul öğrencilerine teşekkür etti.

Sohbeti Başlat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?