Güncel Duyurular

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn

YENİ OTOBÜSLER HALKIMIZIN HİZMETİNDE

Alaca Belediyesi Halk Otobüsleri Hizmete Sunma programı gerçekleştirildi. AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, otobüslerin 1Milyon TL değerinde olduğunu daha önce 1 Milyon TL değerinde itfaiye aracının Alaca’ya kazandırıldığını söyledi.

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen programa Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu , AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Alaca Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Arslan, Şerif Arslan, AK Parti Alaca İlçe Başkanı Ragıp Ağaçdan, CHP Alaca İlçe Başkanı İsmail Çimen, MHP Alaca İlçe Başkanı Şerafettin Ercoşgun, Alaca İlçe Müftüsü Fatih Kaya, bazı daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, İdlib’te şehit olan askerler için başsağlığı diledi. Yeni otobüslerin ilçe halkına hayırlı olmasını dileyen Başkan Şaltu, “2 adet sıfır otobüsümüz halkımızın hizmetinde. Vatandaşlarımız artık şehir içi ulaşımında daha rahat edecek” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “4 vatan avlarımızı kaybettik. Allah bir daha böyle acılar yaratmasın. Yapılan hizmetler Alacamız için yeterli değil ama bu bir başlangıçtır. Alaca ile gurur duyuyorum” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, şehitlere Allah’tan rahmet diledi. Kavuncu, “Açılışını yaptığımız otobüsler Alaca’ya hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, “Türk Milleti tarih boyunca bağımsızlığı özgürlüğü için binlerce şehit verdi. Her Türk evlâdı şehit olmak için amasız lakinsiz tereddüt etmeden her zaman hazırdır. Rabbim ordumuza ve askeri birliklerimize güç kuvvet versin.

İnşallah Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli ve MHP’nin desteğiyle ülkemiz 2023 hedeflerine ilerliyor. Dünya, 2023’ün Türk yılı olacak olduğunu biliyor. Bu yüzden sancılı bir süreç geçiriyoruz. Bunun için Libya’da, Suriye’deyiz. Bunun için dünyanın her yerinde olacağız. Biz Osmanlı’nın devamıyız. Bizim buradaki soydaşlarımızın ve dindaşlarımızın zülüm çekmesine gönlümüz razı olmaz. Onun için hizmetlerimiz devam edecek. Otobüslerimiz Alaca’ya hayırlı olsun ” ifadelerine yer verdi.

İdlib’te şehit düşen askerlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek sözlerine başlayan AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Terör belasıyla 40 yıldır mücadele ediyoruz. Bu topraklarda terör unsurları yok olana kadar mücadelemiz devam edecek. Birileri terör destekçileriyle kol kola gezmeye devam etsinler.CHP genel Başkanı tüm dünya Doğu Akdeniz’de niye biz yokuz diyordu. Biz Doğu Akdeniz’e gittik Libya’ya asker gönderdik, niye ordasınız diyor. Sabah ayrı, akşam ayrı konuşuyor. Terör destekçisi partiyle omuz omuza devam ediyorlar. Milletimiz bu bayrak, ezan için her zaman can vermeye hazırdır.” ifadelerine yer verdi.

Daha önce 1 Milyon TL değerinde itfaiye aracının Alaca’ya kazandırıldığına değinen Ceylan, “Başkanımız bize gelip otobüs almamız lazım dedi. Bizde aldık. Hayırlı olsun. Daha önce 1 Milyon değerinde itfaiye aracı getirmiştik. Bu gün iki otobüsümüz 1 Milyon değerindedir. Alaca’ya hayvancılık organize sanayi sözümüz vardı.İkinci çet raporu da tamlandı. İnşallah 2200 dönümlük bir arazide Hayvancılık Organize Sanayi’yi Alaca’ya kazandıracağız. Alaca’nın yıllardır özemi olan Koçhisar Barajını yine bu dönemde bitirip sulamaya açtık.Toplulaştırmayı Alaca’da tamamen bitirdik” açıklamalarında bulundu.

185 Milyon TL Çorum çiftçisine destek verdiklerini belirten Ceylan, “Bunlar kolay olmuyor. Bunlar Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında oluyor. İyi bir teşkilatçılıkla oluyor. Hanım kardeşlerimizin çalışmasıyla iyi bir belediye başkanı ve ilçe başkanı ile bu destekler geliyor.Sizin desteğinizle oluyor. Alacada yapacağımız çok işler var. Allah birliğimizi bozmasın. Yeni otobüsler Alaca’ya hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Sohbeti Başlat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?