Güncel Duyurular

Paylaş

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn

Zeki Gül’den Alaca Ziyareti

İlçemizin yetiştirmiş olduğu değerlerden olan Çorum Belediye Başkanlığı yapan ve daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı olan Zeki Gül, ilçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu. 3 Mart 2020 Salı günü ilçemize gelen hemşerimiz Zeki Gül, ilk önce mezarlık ziyaretinde bulundu. Daha sonra vatandaşlarımızla meydanda görüşen ve çeşitli esnaflarımızla istişareler yaptıktan sonra Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Zeki Dilmen ve gazilerimiz Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Zeki Gül, Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, Ak Parti İlçe Başkanı Ragıp Ağaçtan ve diğer misafirleri kapıda karşıladılar.
Çeşitli istişareler, hoş sohbetler ve fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

Alaca Belediyesi’ni ziyaret etti

Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Zeki Gül, misafirlerle birlikte Alaca Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu, misafirleri kapıda karşılayarak makamında ağırladı.
Yapılan çalışmalardan, plan ve projelerden örnekler sunan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Şaltu;”güzel ilçemize en güzel hizmetleri sunma gayreti içerisindeyiz. Bu anlamda desteklerini bizlerden esirgemeyen çok değerli hemşerilerimiz nezdinde Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Zeki Gül hocamıza, değerli ağabeyimiz ve dostumuza teşekkür ediyorum.” Dedi.
İlçemiz için üzerimize düşen her türlü görevi dün yaptığımız gibi bu günde yapmaya devam edeceğiz. Bu anlamda Ak Parti İlçe Başkanlığından Belediye Başkanlığına yol arkadaşım, dava arkadaşım Halil İbrahim Şaltu’ya çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.
Çeşitli istişareler ve yapılan görüşmelerin ardından misafirler ilçemizden ayrıldılar.

Sohbeti Başlat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?